GKS ROZBARK BYTOM - ŁKS Łagiewniki 1:1

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum www.gksrozbark94.fora.pl Strona Główna » Mecze Zobacz poprzedni temat
KrisuPB

Dołączył: 18 Mar 2009
Posty: 83

Skąd: Bytom

Post GKS ROZBARK BYTOM - ŁKS Łagiewniki 1:1
Z racji tego ,że nikt niedziała na forum postanowiłem to jakoś "ruszyć" Embarassed i proponuje chat na [link widoczny dla zalogowanych] zamknac i wszystko na temat meczy wpisywać tu taka moja propozycja Admini zrobicie jak chcecie Cool No to wracając do Tematu :

Dnia 25.10.2009r. o godzinie 9:00 na boisku przy ulicy Chorzowskiej 12 wybiegły ekipy GKS'u Rozbark i ŁKS'u Łagiewnik. Był to mecz o 1 miejsce w tabeli ligowej. Mecz Zaczynali goście z Łagiewnik ale początek meczu należał zdecydowanie do drużyny Rozbarku, która pewnie zaatakowała i do przerwy mogło być co najmniej 2:0 po 20 min gry. Po jednej z akcji faulowany zawodnik Rozbarku na 25-30m. Do Piłki podchodzi Adrian Kochański i strzałem z wolnego trafia w poprzeczkę, lecz niestety żaden z piłkarzy Rozbarku nie zdołał dobić piłki do bramki. ŁKS bronił się, ale też wyprowadzał groźne kontry z, których mogły być bramki ale na posterunku stali obrońcy oraz bramkarz Rozbarku.
W mniej więcej 35 min meczu "sam na sam" z bramkarzem wychodzi Michał Mazur i pewnie strzela między nogami bramkarza z Łagiewnik i mamy 1:0 dla gospodarzy.
Do końca pierwszej połowy nic się nie zmieniło, a mogło bo goście groźnie atakowali. Po przerwie prawie całą drugą połowę atakował ŁKS, który grał 3 napastnikami. W 62 minucie meczu wolny dla ŁKS do piłki podchodzi Krzysztof Tomkowicz strzela i ... Wszyscy byli pewni, że Bramkarz Rozbarku, Grzegorz Gembora złapie pewnie piłkę, lecz ta wpada do bramki, co daje remis. Ta bramka z pewnością podcięła skrzydła drużynie gospodarzy, która do końca meczu tylko się broniła i oprócz akcji Kamila Sonntaga po, której piłka trafiła w słupek nic nie pokazała. Należy się jednak cieszyć z 1 pkt i walczyć dalej o ligowe punkty.

Podsumowując:
-Pierwsza Połowa dla GOSPODARZY
-Druga Połowa Dla GOŚCI

Myślę, że wynik sprawiedliwy.

Źródło : [link widoczny dla zalogowanych] Twisted Evil

MAM NADZIEJE ,ŻE TE FORUM NIEBĘDZIE TYLKO NA POKAZ TYLE ODEMNIE Rolling Eyes

Ostatnio zmieniony przez KrisuPB dnia Sob 21:46, 31 Paź 2009, w całości zmieniany 4 razy

Skąd: Bytom

Pojedziemy ich na wyjeździe nie będą nam jakieś śmierdziele w derbach wygrywały to nie ekstraklasa!

Nie 1:21, 01 Lis 2009 Zobacz profil autora
KrisuPB

Posty: 83

Skąd: Bytom

Wojtas jakie porównania Laughing Ekstraklasa i juniorka Cool Wiadomo ,że Juniorka lepsza Ekstraklasa Amatorszczyzna Laughing

Nie 1:25, 01 Lis 2009 Zobacz profil autora
Hasiu_94

Dołączył: 31 Paź 2009
Posty: 21

Skąd: Bytom

Panowie spokojnie teraz bd mieli przerwe , skupiy sie na treinngach ( ja w koncu na treinng wpadne ) haha ; pp . I zaczniemy grac w nastepnym sezonie ;ddd .

Nie 10:17, 01 Lis 2009 Zobacz profil autora
KrisuPB

Posty: 83

Skąd: Bytom

Hasiu_94 napisał:

Exclamation Exclamation Exclamation No Dobrez by było Evil or Very Mad Exclamation Exclamation Exclamation

Ostatnio zmieniony przez KrisuPB dnia Nie 10:19, 01 Lis 2009, w całości zmieniany 1 raz

Nie 12:48, 01 Lis 2009 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum www.gksrozbark94.fora.pl Strona Główna » Mecze Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)